University of Applied Sciences
Kontakt   HR | EN
Erasmus sveučilišna povelja IQ-NET Superbrands EFMD
 
Međunarodna suradnja








Natjecanje u rješavanju poslovnih slučajeva

eSTUDENT - Case Study Competition 2010.

Zagreb, 3. veljače - U prostorima VERN'a odvijale su se prijave na natjecanje u rješavanju poslovnih slučajeva – Case Study Competition 2010 (CSC) koje se održava u suradnji studentske udruge eSTUDENT i poduzeća iz različitih grana ekonomije.

Kolege Mislav Medved i Josipa Kovač iz studentske udruge eSTUDENT, prikupljali su prijave zainteresiranih studenata VERN'a i ZSM-a za sudjelovanje u natjecanju Case Study Competition 2010.

12 uspješnih poduzeća, vodećih u svojoj grani, pruža priliku studentima riješiti njihove poslovne slučajeve. Radom u timu studenti će rješavati slučajeve, a uloženim trudom pokazati svoje sposobnosti, znanje i kompetencije u prelaženju prepreka kako bi došli do zajedničkog cilja, pokazali se kao uspješni mladi poslovni ljudi.

Pobjednički timovi će osvojiti nagradu u vrijednosti 10.000,00 kn ili, u slučaju case studyja Instituta za javne financije, steći priliku da odrade praksu, odnosno pripravnički staž. Svi timovi koji predaju rješenje dobit će certifikat kao potvrdu sudjelovanja na ovom renomiranom natjecanju.

Više informacija o tvrtkama koje sudjeluju u natjecanju i njihovim projektima možete pogledati OVDJE i OVDJE.

 
Odjel za komunikacije
Autor fotografija: Petar Vučetić
 
Datum objave: 5.2.2010.
 
Galerija slika:
 
Ključne riječi: VERN, eSTUDENT
 
Pošalji na: Pošalji na facebook Pošalji na twitter
 
Vezane novosti
 
na vrh