VERN' Sport

AKK VERN’ upisao i osmu uzastopnu pobjedu u kvalifikacijama za košarkašku Premier ligu

Momčad AKK VERN'a se sa 100%-tnim se učinkom uvjerljivo nalazi na prvom mjestu tablice.

Momčad Akademskog košarkaškog kluba VERN’ je u kvalifikacijskoj ligi za plasman u hrvatsku košarkašku Premier ligu (A-1) upisala i osmu uzastopnu pobjedu i sa 100%-tnim se učinkom uvjerljivo nalazi na prvom mjestu tablice.

Naši su igrači u zadnjem susretu nadigrali momčad KK Podravca rezultatom 75:65, a utakmicu su presudili u svoju korist u zadnjih deset minuta.

Naime, Podravčani su veći dio utakmice u prve tri četvrtine bili u blagoj rezultatskoj prednosti, a naši su se jače odmaknuli tek od 29. minute, serijom 9:0.

Najučinkovitiji u našim redovima bili su Luka Živko sa 17 poena, Filip Kordić s 13, Ivan Penić s 13 te Luka Jelinić s 10 poena, dok je igračem utakmice proglašen Penić, koji je svojim poenima pridodao i 11 skokova te 2 asistencije.

Tablicu kvalifikacijske lige možete pogledati OVDJE.