Kontakt   HR | EN
Agencija za znanost i visoko obrazovanje Certifikat za uspješno upravljanje kvalitetom ISO 9001:2008 Erasmus sveučilišna povelja Superbrands EFMD QUDAL

Vijesti

VERN' Sport

Sveučilišno prvenstvo: Nogometaši VERN'a preuzeli čelnu poziciju u skupini (VERN':Libertas – 7:3)

Futsal ekipa VERN'a je upisala i petu uzastopnu ovosezonsku pobjedu. U derbiju 5. kola skupine B Sveučilišnog prvenstva grada Zagreba, naši su dečki slavili protiv momčadi Visoke poslovne škole Libertas 7:3 te zasjeli na prvo mjesto u skupini, koje su do sada dijelili upravo s Libertasom.

Golijadu je otvorila suparnička momčad i to već u 3. minuti, za vodstvo Libertasa od 1:0 i time VERN'u nanijela prvi gol nakon 123 minute. No, naša momčad nakon toga ubacuje u brzinu više te pogocima Matoševića u 9. i Grbeše u 13. minuti prebacuje vodstvo od 1:2 na našu stranu.  Ipak, slavlje traje samo četiri minute jer suparnici izjednačuju na 2:2, ali u posljednjoj minuti prvog dijela Horvat zabija za 2:3 i VERN' odlazi na odmor s minimalnom prednošću.

Naša momčad odlično je otvorila drugo poluvrijeme, a potvrda je došla s pogotkom Grbeše u 22. minuti za 2:4. Tri minute kasnije Libertas ipak smanjuje rezultat na 3:4 te se tako "vraća u igru". Međutim, slavlje VERN'a potvrđuju Šikić s dva pogotka (28. i 29. minuta za 3:6) te Matošević u 34. minuti za konačnih 3:7. Libertas je tako nakon četiri uzastopne ovosezonske pobjede upisao i prvi poraz.

Visoka poslovna škola Libertas:VERN' – 3:7
(Sveučilišno prvenstvo grada Zagreba, 5. kolo, 15.2.2014., SD Martinovka)
Strijelci: 1:0 Ramljak (3'), 1:1 Matošević (9'), 1:2 Grbeša (13'), 2:2 Judnić (17'), 2:3 Horvat (20'), 2:4 Grbeša (22'), 3:4 Savić (25'), 3:5 Šikić (28'), 3:6 Šikić (29'), 3:7 Matošević (34')

(Matej Kalem)

Odjel za komunikacije

Datum objave: 17.2.2014.

Ključne riječi: nogomet, vern-sport, mali-nogomet, futsal, vern-nogomet, VERN-pobjeda, VERN-Futsal, pobjeda-nogometaša, Sveučilišno-prvenstvo-grada-Zagreba-2014, pobjeda-VERN

Pošalji na: Pošalji na facebook Pošalji na twitter