University of Applied Sciences
Kontakt   HR | EN
Agencija za znanost i visoko obrazovanje Certifikat za uspješno upravljanje kvalitetom ISO 9001:2008 Erasmus sveučilišna povelja Superbrands EFMD QUDAL
 
Studenti








Glasnogovornici 2013/2014

Glasnogovornici-e studentskih grupa - redovni studenti 2013. - 2014.

Godina

Grupa

Glasnogovornik-ca

Zamjenik glasnogovornika-ce

I. Godina

11A

Jessica Marković

 

11B

Ante Franjjić

Sara Brajković

11C

Ivan Petrač

Ivan Barišić

11D

Iva Ivanković

Ana Kostelac

11E

Leo Weber

Neven Bukovac

12A

Hao Yunong

Dora Đuranović

ST1A

Magdalena Prša

Kim Antoljak

ST1B

Barbara Njirić

Ante Jelavić

ST1C

Valentina Aleksa

Anja Keletić

P11A

Stjepan Motušić

Ana Maroš

NOV1A

Borna Kos

 

II. Godina

21A

Nikolina Turković

Matej Mikšec

21B

Valentino Šlibar

 

21C

Jakov Bajić

 

21D

Rok Andlar

 

21E

Moanna Sušac

 

22A

Fabijan Šikić

Marko Dubroja

22B

Anamarija Čelig

Vedran Kalinić

ST2A

Dean Dužnović

Marko Kovačić

ST2B

Daniela Olujić

Sead Ljutvijević

ST2C

Andrea Mahečić

Ivanka Dragičević

P21A

Ivan Čerjan

Marin Marinović

NOV2

Iva Tušak

 

III. Godina

31A

Anna Brana

Marko Škrobo

31B

Kristijan Bošnjak

 

31C

Hrvoje Ratkić

Antonija Lucić

31D

Željko Pukec

 

32A

Antonela Bagarić

 

ST3H

Luka Tucak

 

ST3T

Andrea Ožegović

Loreta Ferk

P31A

Dominik Šafarić

Ante Krstulović

NOV3

Mateja Vukmirović

 

 

Glasnogovornici-e studentskih grupa - izvanredni studenti 2013.-2014.

Godina Grupa Glasnogovornik-ca Zamjenik glasnogovornika-ce
I. godina 14A    
ST1IZV Josip Funarić Rino Bebić
P14A    
II. godina 24A Marko Marković  
24B Matea Radošević  
ST2IZV Vlatka Pokos Boris Tepavac
P24A Željko Bijonda Ruža Miljavac
III. godina 34A Barbara Barbir Batinović Damjan Bogdanović
34B Damir Car  Jana Jazbec
ST3IZV Andrija Lažnjak Kristina Markota
P34A Berislav Varga  

 

Glasnogovornici-e studentskih grupa - Specijalistički diplomski stručni studiji 2012. - 2013.

Grupa Glasnogovornik/ca Zamjenik/ca
ITM 1 Gordan Knežević Iris Gregurek
ITM2 Josip Vučić Josipa Puljiz
POM 1A Patrik Ražman Antonija Radić
POM 1B Gordan Jurišić Josip Borak
POM 2A Igor Črnila Filip Gajer
POM 2B Petra Sabljar Marko Roknić
RIF 1 Matea Filipović Matea Jurčević
RIF 2A Nives Ivanić Jerko Glavaš
RIF 2B Vedran Tolić Krešimir Klarić
KOM 1 Mario Levarda Marta Grahovac
KOM 2A Ana Đaković Morana Kiš
KOM 2B Davor Crnić Jelena Majstorović
ORT 1 Goran Božić Andrea Kolar
ORT 2 Zoja Kilibarda Dina Macakanja

 
Pošalji na: Pošalji na facebook Pošalji na twitter
 

na vrh