University of Applied Sciences
Kontakt   HR | EN
Agencija za znanost i visoko obrazovanje Certifikat za uspješno upravljanje kvalitetom ISO 9001:2008 Erasmus sveučilišna povelja Superbrands EFMD QUDAL
 
Studenti








Glasnogovornici 2014/2015

Glasnogovornici-e studentskih grupa - redovni studenti 2014. - 2015.

Godina Grupa Glasnogovornik/ca Zamjenik glasnogovornika/ce
I. godina 11A Ivor Moštak Tea Čiček
11B Marcela Prekpalaj Luka Drenški
11C Laura Pavlin Boris Bjelobrk
11D Lovro Zečević Marko Šutić
12A Luka Slunjski  
ST1A Filip Trezner Ivana Trušćek Prenkpalaj
ST1B Marie-Kristin Wasler Mirela Kotrman
ST1C Soldo Lucija Lara Islamović
ST1D Valentina Kukec Domagoj Vrban
P11A Marko Golubićek Juan Pablo Bronstain Bonilla
NOV1A Andro Anić Matea Komar
TM1 Josip Miljak  
FTM1 Nema Upisanih  
OJ1/1 Ivana Schildenfels  
OJ1/2 Ivana Arelić  
II. godina 21A Jessica Marković Ivana Ključarić
21B Ante Franjjić Sara Brajković
21C Ivan Petrač Ivan Barišić
21D Iva Ivanković Ana Kostelac
22A Dea Brnardić Antonio Tomaš
ST2A Magdalena Prša Kim Antoljak
ST2B Ana Petrović Sanja Mihaljević
ST2C Josipa Dragčević Doria Gjurković
P21A Stjepan Motušić Ana Maroš
NOV2A Borna Kos Mara Bergam
TM2 Bojan Polojac Mirna Posavec
FTM2 Boris Borčić  
OJ2 Tomislav Krizmanić Helena Bambić
III. godina 31A Nikolina Turković  
31B Valentino Šlibar   
31C Jakov Bajić  
31D Rok Andlar  
31E Moanna Sušac  
32A Anamarija Čelig Fabijan Šikić
ST3H Andrija Bago Mislav Crnković
ST3T Daniela Olujić Andrea Mahečić
P31A Ivan Čerjan  
NOV2 Jana Bušić Matej Matičević
TM3 Nema Upisanih  
FTM3 Milan Bukovac  
OJ2 Tomislav Radoš Lorenzo Raušević

 

Glasnogovornici-e studentskih grupa - izvanredni studenti 2014.-2015.

Godina Grupa Glasnogovornik/ca Zamjenik glasnogovornika/ce
I. godina 14A Mile Sabljić Marijan Pekez
ST1IZV Tomislav Gorički Jasmina Jelovečki
P14A Zlatko Popić Mirjana Tadić
OJ1i Srđan Subotić Blanka Čičak
II. godina 24A Kristina Mikulić  
ST2IZV Josip Funarić Diana Bođanec
P24A Mirko Odić  
III. godina 34A Željko Batušić  
34B Matea Radošević  
ST3IZV Vlatka Pokos Boris Tepavac
P34A Željko Bijonda Ruža Miljavac

 

Specijalistički diplomski stručni studiji 2015. - 2016.

Studij Godina Ime i prezime
Upravljanje poslovnim komunikacijama 1. Hrvoje Ratkić 
2. Maja Krčelić
Menadžment održivog razvoja turizma 1. Marijan Magazin
2. Ana Pavlović
Poduzetnički menadžment 1. Goran Mandić 
2. Kristina Boras Bezjak
Računovodstvo i financije 1. Hrvoje Miloglav
2. Sanja Vučić
IT menadžment 1. Džepina Goran
2. Boris Facko
 
Pošalji na: Pošalji na facebook Pošalji na twitter
 

na vrh