EURO 2015.

VERN’ovci pobjedom nad Ukrajincima započeli Europsko sveučilišno futsal prvenstvo

VERN'ova futsal momčad pobjedom je započela natjecanje na 10. Europskom sveučilišnom prvenstvu u futsalu, koje se od 2. do 9. kolovoza održava u poljskom gradu Poznanju.

VERN’ova futsal momčad pobjedom je započela natjecanje na 10. Europskom sveučilišnom prvenstvu u futsalu, koje se od 2. do 9. kolovoza održava u poljskom gradu Poznanju.

Naši su predstavnici u svom prvom nastupu nadigrali momčad sa Sumy State University iz Ukrajine rezultatom 7:1.

VERN’ovci su od prve minute u susret krenuli vrlo ofenzivno te su prvo poluvrijeme, pogocima Sadata Ziberija (1:0) i Vedrana Matoševića (2:0 i 3:0) zaključili s vodstvom od 3:1. U nastavku utakmice ponovno je zabio Vedran Matošević, a pogotke su postigli i Željko Petrović te dva pogotka Matej Horvat, za konačno slavlje VERN’a od 7:1.

Iduću utakmicu naši igraju sutra, 3. kolovoza u 14:00 sati, a suparnik im je momčad s njemačkog Technical University Darmstadt.

Na prvenstvu u Poljskoj nastupaju ukupno 22 futsal ekipe iz 14 zemalja, a detaljnije informacije s prvenstva možete pratiti OVDJE

Čestitamo našim dečkima na sjajnom nastupu!