VERN' sport

Medalje

Akademska godina 2017./2018.

Sportsku sezonu 2017./2018. na VERN’u obilježio je izniman uspjeh naših studenata u timskim i individualnim sportovima. Uz tradicionalno uspješne košarkaše, ove su godine odlična ostvarenja zabilježili i naši timovi u futsalu, rukometu, tenisu i nizu individualnih sportova.

Ukupno gledajući, u timskim i pojedinačnim sportovima na domaćim i međunarodnim natjecanjima, naši su studenti u ekipnoj i pojedinačnoj konkurenciji osvojili 4 zlatne, 4 srebrne i 6 brončanih medalja.

U nastavku donosimo popis osvajača medalja i natjecatelja te popis svih VERN’ovih ekipa koje su nastupale na studentskim prvenstvima i turnirima i plasirale se u TOP 10.

Košarka – muška (viceprvaci Sveučilišnog prvenstva grada Zagreba, brončana medalja na Sveučilišnom prvenstvu Hrvatske – UNISport Finals) 
Tim: Ivan Penić, Luka Jelinić, Luka Jakić, Nereo Gržinić, Pavo Vuković, Ivan Mandić, Fran Pleša, Antonio Mazarekić, Juraj Čičko, Karlo Tašler, Dominik Grbavac, Antun Jelčić, Stjepan Mikulić, Mihovil Kraljik, Filip Šimović, Bruno Levanić Kutni, Tomislav Garvanović, Filip Kordić, Leon Abramović, Ante Jelović, Abdumalik Akhmedjanov i trener Mario Kralj.

Futsal – muški (brončana medalja u Malonogometnoj ligi Megaton, 7. mjesto na Sveučilišnom prvenstvu grada Zagreba) 
Tim: Lovro Macan, Karlo Mateljak, Karlo Maloševac, Mihovil Prgomet, Ivan Šulter, Bruno Rajković, Tomislav Šteko, Tomislav Bosec, Tonći Pešić, Mišel Čurćić, Ivan Vuković, Dominik Bach, Stipe Marušić, Denis Skenderi, Nikola Žarak, Fabian Babić, Matej Žugaj, Dino Balde, Nikola Pašalić, Luka Miholić i trener Dino Kovač.

Rukomet – muški (4. mjesto na Sveučilišnom prvenstvu grada Zagreba) 
Tim: Mateo Drinovac, Marko Šego, Sanjin Staraj, Mika Belušić, Neven Matković, Bruno Negran, Alen Lipović, Andro Debelić, Filip Vučelić, Hrvoje Gjurkinjak, Tomislav Brkušić, Ivan Hanžek, Dino Tomac, Tomislav Vranjić, Matej Tabak, pomoćni trener Ivan Pejnović i trenerica Klaudija Bubalo.

Tenis (viceprvaci na Sveučilišnom prvenstvu Hrvatske – UNISport Finals i brončana medalja na Sveučilišnom prvenstvu Zagreba) 
Tim: Dino Sudac, Leon Abramović, Juraj Franolić i Filip Kerš.

Odbojka – ženska (7. mjesto na natjecanju UNISport Play) 
Tim: Laura Lapenda, Katarina Rajković, Anđela Matijević, Ivana Zadro, Lucijana Antonija Herman, Petra Pavlović, Rika Szabo, Mafalda Trepa, Hana Bećirević, Nika Sarjanović, Nives Brkan, Ana Markić i trenerica Aleksandra Lipić.

E-sport (brončana medalja na Sveučilišnom natjecanju u igri Heartstone) 
Student: Luka Črneli.

Judo (zlatna medalja na Sveučilišnom prvenstvu Hrvatske u kategoriji 100+, brončana medalja na Sveučilišnom prvenstvu Hrvatske u kategoriji 90+) 
Tim: Luka Maranić i Ante Kovačević.

Skijanje (zlatna medalja na Sveučilišnom prvenstvu grada Zagreba, srebrna medalja na Sveučilišnom prvenstvu grada Zagreba, ekipna zlatna medalja na Sveučilišnom prvenstvu grada Zagreba) 
Tim: Lovro Ivin, Tamara Zubčić, Fabian Babić i Maja Ružić.

Plivanje (brončana medalja na Sveučilišnom prvenstvu Zagreba u disciplini prsno) 
Student: Dino Knežević.

Karate (zlatna medalja na Sveučilišnom prvenstvu grada Zagreba u kategoriji -50 kg i srebrna medalja na Sveučilišnom prvenstvu grada Zagreba u katama) 
Studentica: Vedrana Stermasi.

Čestitamo i ostalim našim sportašima koji su nastupili na drugim natjecanjima te na odličnim sportskim ostvarenjima u protekloj sezoni! 

Medalje 2010./2011. – 2016./2017.

VERN' sport